Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru

Zamawiając produkty z naszego sklepu, masz 14 dni na odstąpienie od umowy, licząc od momentu odebrania paczki. To znaczy, że odsyłasz nam kupione rzeczy, a my zwracamy Ci zapłaconą kwotę.

Pamiętaj, że wszystkie zwracane produkty muszą pozostać nieużywane i nieotwarte.

Aby zwrócić kupione rzeczy, wypełnij formularz zwrotu, wpisując w nim dokładne nazwy produktów, które odeślesz.

Kiedy wypełnisz formularz, wyślemy na Twój adres e-mail potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Od tego momentu masz 14 dni, aby odesłać nam zwracany towar. W ciągu 14 dni od otrzymania zwracanych przez Ciebie produktów, przelejemy na Twoje konto ich wartość. Zawsze zwracamy pieniądze tą samą metodą, którą dokonałeś płatności. Jeśli chcesz otrzymać zwrot inną metodą, napisz o tym w formularzu.

Reklamacja

Jeśli produkty, które u nas kupiłeś są uszkodzone lub masz zastrzeżenia co do ich jakości, masz prawo je zareklamować.

Aby to zrobić, wypełnij formularz reklamacji, opisując jak najbardziej szczegółowo wady produktów. Koniecznie dołącz zdjęcia lub filmy, które ukażą stan uszkodzonego produktu.
Z własnego doświadczenia polecamy Ci nagrać filmik z rozpakowywania paczki, dzięki czemu nie będzie najmniejszych wątpliwości, że skaza była w produkcie zanim do Ciebie dotarł. 

Kiedy wypełnisz formularz, wyślemy na Twój adres e-mail potwierdzenie przyjęcia reklamacji. Od tego momentu w przeciągu 14 dni rozpatrzymy Twoją reklamację, poinformujemy Cię o naszej decyzji i dalszych krokach.

Reklamowane lub zwracane produkty wyślij na nasz adres:

Bańki Mydlane
ul. Kojdera 54,
38-400 Krosno

Pamiętaj, że odsyłając towar, ponosisz koszty przesyłki