O chemii z Włoch

O chemii z Włoch - fakty, zalety, Twoje korzyści

O chemii z Włoch można powiedzieć i napisać same dobre rzeczy. Nie jest to żaden chwyt marketingowy, tylko wnioski oparte o fakty, o czym wkrótce się przekonasz!

Jeżeli wydaje Ci się, że włoska chemia jest droższa od tej dostępnej w Polsce i gorszej jakości, to zdecydowanie się mylisz!

Poznaj kilka istotnych faktów na temat cen i składu włoskiej chemii gospodarczej, które odmienią Twoje myślenie na ich temat!

Fakt 1 o włoskiej chemii

Włoskie środki czystości są w cenie chemii dostępnej w Polsce.

Gdy tylko zajrzysz do naszego sklepu, przekonasz się, że zdecydowana większość naszych włoskich produktów jest w zbliżonej cenie do polskich odpowiedników.

Za cenę polskiego produktu możesz więc mieć lepszy, włoski środek czystości!

Tylko dlaczego miał(a)byś wybrać włoski środek czystości zamiast polskiego odpowiednika? 

Śpieszymy z odpowiedzią!

Fakt 2 o włoskiej chemii

Włoska chemia jest bardziej skoncentrowana (mocniejsza).

W sprzedaży ogromne znaczenie mają zachowania konsumentów i ich przyzwyczajenia, a Polacy często sypią i leją środki czystości “na oko”

Czasami dosypujemy też celowo więcej proszku, albo dolewamy więcej płynu dla pewności, że plama na pewno zniknie. Jakoś tak instynktownie nie ufamy producentom. 

Okazuje się jednak, że producenci są świadomi naszej mentalności i celowo osłabiają polskie środki czystości. Mają na uwadze to, że prawdopodobnie zrobimy po swojemu. 

Z kolei Włosi są od nas bardziej dokładni i ufają producentom, przez to postępują według wskazówek na opakowaniu. 

Producenci wiedzą więc, że w przypadku Włochów produkt powinien być na tyle skoncentrowany, by wskazana na etykiecie ilość płynu albo proszku zadziałała równie mocno, co u Polaków większa ilość.

Fakt 3 o włoskiej chemii

Włoskie środki czystości są bardziej wydajne.

Skoro wiesz już, że włoska chemia często jest bardziej skoncentrowana, to łatwo możesz wywnioskować, że jest też bardziej wydajna.

Dlaczego?

Włoski produkt o tej samej pojemności, co jego polski odpowiednik starcza na dłużej, bo jest skuteczny w mniejszym stężeniu. Tej samej wielkości butelka starcza na większą ilość myć lub prań, niż jej polski odpowiednik. Dzieje się tak dlatego, że na raz zużywasz mniej produktu, ale za to mocniejszego.

Fakt 4 o włoskiej chemii

Tkaniny wyprane we włoskiej chemii dłużej ładnie pachną.

Włosi cenią delikatne, ale długotrwałe zapachy swoich ubrań i domowych powierzchni, dlatego włoska chemia często ma ciekawsze i trwalsze opcje zapachowe.

Jeśli więc cenisz sobie subtelny zapach ubrań, utrzymujący się na nich przez wiele tygodni, to będziesz zachwycony/a włoską chemią do prania i płukania!

Świeżo wymyta podłoga także może pachnieć ciekawiej niż popularnym lasem lub duszącą konwalią.

Fakt 5 o włoskiej chemii

Przetestujesz włoską chemię i już przy niej zostaniesz!

O chemii z Włoch wiesz już sporo, a jak wiadomo najwięcej uczymy się przez własne doświadczenie. Tak samo jest z kupowaniem i sprawdzaniem nowych produktów. Po kilku pierwszych użyciach albo nas zachwycają, albo rozczarowują.

Dlatego zachęcamy Cię do przetestowania naszych oryginalnych, włoskich środków czystości, bo wiemy, że naprawdę warto! Dzięki testom na własne oczy zobaczysz skuteczność ich działania.

Śmiało zapytaj nas o najlepsze włoskie środki idealne na pierwsze, próbne zamówienie

Odezwij się do nas mailowo, telefonicznie, albo na Messengerze!