Jaki wybrać płyn do prania?

Jaki wybrać płyn do prania?

Jaki wybrać płyn do prania?

Jaki wybrać płyn do prania? Zrozumiesz to dzięki prostemu porównaniu.

Z praniem ubrań i tkanin jest trochę jak z myciem włosów. Kupując szampon i/lub odżywkę, raczej bierzesz pod uwagę strukturę swoich włosów, ich kondycję i kolor.

Podobnie powinieneś/powinnaś postąpić podczas zakupu płynu do prania. Każdy materiał i kolor zasługuje na dopasowaną pielęgnację. Używając specjalnych środków czystości do pranych tkanin, przedłużasz ich życie.

W tym krótkim artykule znajdziesz informacje na temat włoskich płynów do prania kolorów, bieli, czerni i nietypowych zabrudzeń.

Włoski płyn do prania kolorów

Jeżeli w Twojej szafie znajdują się barwne ubrania, to warto, żebyś kupił/a płyn do prania kolorowych tkanin.

Włoskie środki do prania kolorów wyróżniają się tym, że spierają głębokie plamy, równocześnie nabłyszczając włókna materiału, by kolor był mocny i wyrazisty.

Wszystko z troski o Twoje ubrania i tkaniny, byś dłużej cieszył/a się z ich wyglądu!

Włoskie środki do prania kolorów szybko rozpuszczają się w wodzie, dzięki czemu są skuteczne nawet w krótkich cyklach i niskiej temperaturze.

Włoski płyn do prania bieli

Białe koszule, obrusy, pościel i ręczniki z czasem szarzeją lub żółkną, przez co przestają dobrze wyglądać.

Jeżeli chcesz, by zachowały swój blask na dłużej, to zamów włoski płyn do prania bieli, który przywróci Twoim tkaninom ich dawną biel.

Włoskie płyny do prania bieli zawierają specjalne formuły, których zadaniem jest głęboko oczyścić tkaninę oraz ją rozjaśnić. Mimo silnych właściwości wybielających i odplamiających, Twoje ubrania prane we włoskiej chemii będą żyć dłużej!

Włoski płyn do prania czerni

Tak jak biel szarzeje i żółknie, tak czerń szybko blaknie i traci swoją głębię. Dzieje się tak dlatego, że w czarnych materiałach jest o wiele więcej mocnego pigmentu, który z czasem wypłukuje się z ubrań i tkanin.

Zawalcz o dłuższe życie swoich czarnych ubrań i tkanin i pierz je w specjalnych płynach!

Wybierz włoskie płyny do prania czerni o wyjątkowym składzie, który spiera brud, ale zatrzymuje czarny pigment w tkaninie.

Włoski płyn do prania dla alergików

W Twoim domu pojawił się maluszek albo któryś z członków rodziny jest alergikiem?

Koniecznie zaopatrz się w hipoalergiczny płyn do prania, który jest neutralny dla wrażliwej skóry dzieci i osób z alergią. Wybierz włoski hipoalergiczny płyn do prania, który sprawi, że ubrania będą miękkie i przyjemne dla każdej skóry.

Delikatny skład hipoalergicznych płynów do prania nadaje się do ręcznego prania, dzięki czemu możesz szybko odświeżyć ubrania i bieliznę.

Włoski płyn do prania do zadań specjalnych

Plamy z jedzenia, krwi, błota i odchodów to zabrudzenia, które wymagają niecodziennego podejścia.

Zwykły płyn do prania może sobie nie poradzić z usunięciem wszystkich bakterii i zarazków. Po praniu może się też okazać, że materiał dalej śmierdzi.

Dlatego powinieneś/powinnaś wybrać włoski płyn do prania, który odkazi tkaninę i/lub usunie z niej brzydki zapach.

W tym celu wybierz włoski płyn do prania dezynfekujący i/lub neutralizujący zapachy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wyprany materiał będzie higieniczny i pachnący!

Masz pytania o włoską chemię?

A może wciąż zastanawiasz się jaki płyn do prania wybrać? 
Napisz do nas na Messengerze, zadzwoń albo napisz maila.
Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiednie włoskie środki czystości!

Koniecznie śledź nas na Facebooku!