Płatności

Natychmiastowe płatności online – Przelewy24

Płatności natychmiastowych w naszym sklepie dokonasz za pomocą platformy Przelewy24. Po wybraniu tych form zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24 i na niej zdecydujesz czy wybierasz płatność narzędziem BLIK, czy bezpośrednio przez swój bank. Po zakończeniu tego procesu ponownie zostaniesz przekierowany na naszą stronę i zobaczysz podsumowanie transakcji, wraz z numerem zamówienia. Jednocześnie, na podany przy zakupie adres e-mail, otrzymasz potwierdzenie płatności od Przelewy24 oraz potwierdzenie zamówienia od nas.

Gdy wybierasz tę formę, Twoja płatność dociera do nas w przeciągu kilku minut, dzięki czemu możemy niemal natychmiast zacząć realizować Twoje zamówienie.

Przelewy24_logo

Przelew bankowy

Jeśli wybierasz tę opcję, po złożeniu zamówienia zaloguj się do swojej bankowości internetowej i zleć przelew na poniższy numer konta:

KFA INDUSTRY Sp. z o.o.
40 1600 1462 1801 9473 5000 0001

Możesz też dokonać przelewu w tradycyjny sposób – w oddziale banku lub na poczcie.

Kwotę, jaką powinieneś przelać, znajdziesz w potwierdzeniu zamówienia, które otrzymasz od nas po kliknięciu na stronie zamówienia przycisku “Kupuję i płacę”, nas na podany wcześniej adres e-mail.

Zamówienia opłacone przelewem bankowym wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W związku z tym czas realizacji Twojego zamówienia może być nieznacznie dłuższy niż w przypadku płatności natychmiastowych.

Płatność za pobraniem

Możesz opłacić swoje zamówienie przy odbiorze, wybierając opcję płatności i dostawy za pobraniem.
Po kliknięciu na stronie zamówienia przycisku “Kupuję i płacę” otrzymasz od nas potwierdzenie zamówienia, na podany wcześniej adres e-mail. W tym potwierdzeniu znajdziesz numer zamówienia i kwotę, którą zapłacisz przy odbiorze.

W dniu dostawy kurier InPost przyjmie od Ciebie płatność i wyda Ci paczkę.