Płatności

Natychmiastowe płatności online – CashBill, Blik, PayPal

Płatności natychmiastowych w naszym sklepie dokonasz za pomocą platformy CashBill. Po wybraniu tych form zostaniesz przekierowany na stronę CashBill i na niej dokonasz płatności. Po zakończeniu tego procesu ponownie zostaniesz przekierowany na naszą stronę i zobaczysz podsumowanie transakcji, wraz z numerem zamówienia. Jednocześnie, na podany przy zakupie adres e-mail, otrzymasz potwierdzenie płatności od CashBill oraz potwierdzenie zamówienia od nas.

Gdy wybierasz te formy, Twoja płatność dociera do nas w przeciągu kilku minut, dzięki czemu możemy niemal natychmiast zacząć realizować Twoje zamówienie.

Przelew bankowy

Jeśli wybierasz tę opcję, po złożeniu zamówienia zaloguj się do swojej bankowości internetowej i zleć przelew na poniższy numer konta:

96 1600 1462 18 25 5518 1000 0001

Możesz też dokonać przelewu w tradycyjny sposób – w oddziale banku lub na poczcie.

Kwotę, jaką powinieneś przelać, znajdziesz w potwierdzeniu zamówienia, które otrzymasz od nas po kliknięciu na stronie zamówienia przycisku “Kupuję i płacę”, nas na podany wcześniej adres e-mail.

Zamówienia opłacone przelewem bankowym wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W związku z tym czas realizacji Twojego zamówienia może być nieznacznie dłuższy niż w przypadku płatności natychmiastowych.

Płatność za pobraniem

Możesz opłacić swoje zamówienie przy odbiorze, wybierając opcję płatności i dostawy za pobraniem.
Po kliknięciu na stronie zamówienia przycisku “Kupuję i płacę” otrzymasz od nas potwierdzenie zamówienia, na podany wcześniej adres e-mail. W tym potwierdzeniu znajdziesz numer zamówienia i kwotę, którą zapłacisz przy odbiorze.

Kiedy Twoja paczka dotrze do Paczkomatu, odbierając ją, opłacisz zamówienie kartą.