1. Dostawa produktów zamówionych w sklepie odbywa się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej pod adres lub do paczkomatu wskazanego przez Klienta podczas składania zamówienia.
2. Dostawa zamówionych produktów odbywa się przesyłką kurierską.
3. Koszty przesyłki zakupionych produktów ponosi Klient, o czym Klient zostaje poinformowany przed akceptacją składanego zamówienia.
4. Wysłanie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne z zaakceptowaniem obowiązującego kosztu dostawy.
5. Koszt dostawy zostanie uwzględniony zgodnie z informacją wyświetlającą się w podsumowaniu Zamówienia.
6. Po wysyłce zamówionego Towaru, Klient otrzymuje za pomocą poczty elektronicznej wiadomość o wysyłce zakupionych Towarów wraz z informacją o kurierze i numer przesyłki. Klient może sprawdzić status swojej przesyłki na stronie firmy kurierskiej.
7. Ze względu na dostawę przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej wymagane jest również podanie numeru telefonu kontaktowego
8. W przypadku zamówień niezrealizowanych z winy Klienta, a w szczególności, w przypadku nieodebrania przesyłki z paczkomatu bądź z powodu nieobecności we wskazanym miejscu dostawy w określonych godzinach, nieuzasadnionej odmowy odbioru przesyłki, podania błędnego adresu lub kodu pocztowego, Sprzedający zastrzega sobie prawo obciążenia Klienta kosztami ponownego transportu zamówienia, niezależnie od wartości zamówienia.
9. Sprzedający uznaje za wiążące podanie przez Klienta adresu dostawy, pod który ma zostać wysłana przesyłka, na etapie składania Zamówienia.
10. Sklep zastrzega sobie możliwość zmiany adresu dostawy na prośbę Klienta, do momentu kiedy przesyłka nie została przejęta przez kuriera. Po przejęciu przesyłki przez kuriera, nie ma możliwości zmiany adresu dostawy.

UWAGA! Informujemy , że nie mamy wpływu na pracę kurierów firm spedycyjnych. Nie ma możliwości umawiania się na konkretną godzinę dostawy, nie dysponujemy również numerami telefonów do kurierów. Wszelkie informacje dotyczące dostawy można uzyskać kontaktując się z infolinią firmy spedycyjnej. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki w określonych godzinach.

Kurier – dostawa 2-5 dni roboczych

waga do 30 kg – 24 zł + VAT

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy jest w naszej siedzibie pod adresem:

38-400 Krosno, ul. Kojdera 54

Prosimy o telefoniczny kontakt w przypadku odbioru osobistego: Tel. +48 570 500 711