Dostawa zamówień

W naszym sklepie
zamówienia dostarcza:

DPD logo

Czas dostawy:

2-4  dni robocze

od opłacenia zamówienia

Skąd taki koszt dostawy?

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim duże, ekonomiczne opakowania środków czystości. A duże opakowania wymagają dużej paczki, zwłaszcza gdy zamawiasz więcej niż jeden produkt. W związku z tym, paczki, które od nas wychodzą mieszczą się w większych gabarytach, co powoduje nieco wyższy koszt przesyłki niż w sklepach internetowych, w których kupujesz małe i lekkie produkty.

Mimo to, gwarantujemy Ci stałą kwotę przesyłki – nawet jeśli twoja paczka będzie wagą i ciężarem zaliczać się do najwyższego gabarytu, nie obciążymy Cię dodatkowym kosztem droższej przesyłki, bierzemy go na siebie.

Zamów, opłać i oczekuj paczki!

Składając zamówienie zobowiązujesz się pokryć koszt wysyłki zakupionych produktów. Koszt dostawy będzie widoczny w podsumowaniu Zamówienia.

Po tym, jak złożysz i opłacisz zamówienie natychmiast zaczynamy przygotowywać Twoją paczkę. Nadajemy ją najpóźniej w następny dzień roboczy. Od momentu przejęcia jej przez DPD, paczka dotrze do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych.

Kiedy wyślemy Twoje zamówienie, poinformujemy Cię o tym mailowo. Prześlemy Ci numer przesyłki, abyś mógł sprawdzać jej status na stronie przewoźnika.

Telefon i adres dostawy – dlaczego są ważne?

Potrzebujemy Twojego numeru telefonu, aby zrealizować dostawę przesyłki za pośrednictwem DPD. W zawiązku tym podanie numeru jest obowiązkowe przy składaniu zamówienia.

Adres dostawy, który podasz na etapie składania zamówienia uznajemy za wiążący i to na niego wyślemy kupione przez Ciebie produkty.

Jeśli będziesz potrzebował zmienić adres dostawy, poinformuj nas o tym jak najszybciej. Możemy zmienić adres dostawy tylko do momentu przejęcia przesyłki przez kuriera. Jeśli będziesz chciał zmienić adres po nadaniu przez nas paczki, skontaktuj się bezpośrednio z firmą DPD.

Dostawa się opóźnia?

PAMIĘTAJ! Czasem zdarzają się opóźnienia niezależnie od nas i przewoźnika. Jeśli tylko zdarzy się taka sytuacja, poinformujemy Cię o tym.

Nie mamy wpływu na pracę kurierów DPD. Przewoźnik dostarcza przesyłki w określonych przez siebie godzinach. Nie mamy możliwości umówienia dostawy na konkretną godzinę i nie dysponujemy numerami telefonów do kurierów. Wszelkie informacje dotyczące dostawy możesz uzyskać kontaktując się z DPD.

Odbiór osobisty

Możesz odebrać swoje zamówienie naszej siedzibie w Krośnie (woj. podkarpackie). Znajdziesz nas na ul. Kojdera 54.
Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, zadzwoń do nas zaraz po złożeniu zamówienia. Umówimy się na dokładny czas odbioru.